home

Home

emoji_events

Ranking

forum

Forum

event

Mecze

account_circle

Logowanie

1.4k
 
175.5k
CUK Anioły Toruń
Dołącz do drużyny Aniołów - rusza FanApp! 1 rok temu | 19.08.2022, 12:01
Dołącz do drużyny Aniołów - rusza FanApp!

19 sierpnia to data premiery internetowej Strefy Kibica drużyny CUK Anioły Toruń. FanApp - to aplikacja internetowa, w której rejestrować się mogą fani drużyny, aby aktywnie uczestniczyć w życiu klubu.

Konto można założyć, podając adres e-mail lub połączyć z kontem Facebook albo Google. Rejestrując się, dołączasz do społeczności Aniołów i na start zdobywasz punkty lojalnościowe, przypisane do Twojego konta.

Zdobywaj punkty, odbieraj nagrody

Punkty będzie można zdobywać podczas całego sezonu za różne aktywności, w tym za przychodzenie na mecze. Na podstawie punktów tworzony jest ranking kibiców - najwierniejsi będą mogli liczyć na niespodzianki podczas trwania i na zakończenie sezonu.

Za pomocą FanApp będzie można również zakupić bilety na mecze domowe CUK Anioły Toruń. Jeśli się zalogujesz, bilety będą przypisane do Twojego konta, co nie tylko ułatwi korzystanie, ale pozwoli zdobywać pakiety benefitów w przyszłości.

Klub to Wy - wspólnie piszmy historię

Uruchomienie tej Strefy Kibica to także ważny krok w kierunku budowania społeczności wokół klubu. Chcemy, aby o wielu rzeczach wewnątrz klubu decydowali kibice - to Wy macie współtworzyć naszą historię! Już teraz oddajemy w Wasze ręce wybór piosenki na prezentację zespołu.

Aktywne uczestnictwo w aplikacji pozwoli też na lepsze poznanie kibiców. Zachęcamy do wzięcia udziału w "Badaniu Kibica" - krótkiej ankiecie, która pozwoli nam zbudować profil kibica, co jest niezwykle istotne w kontekście budowania atrakcyjności naszej marki, a ostatecznie utrzymania i przyciągnięcia ważnych sponsorów.

Darmowe wejście na turniej

Chcemy odwdzięczyć się za udział w badaniu i każda osoba, która uzupełni swój profil i odpowie na pytania w ankiecie, otrzyma na swój adres e-mail zarposzenie na Turniej o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dla kibiców przygotowaliśmy też Quiz z wiedzy o sezonie 2021/22 - czeka na Was 10 pytań , na których trzeba udzielic jak najwięcej poprawnych odpowiedzi. Liczony jest także czas udzielenia odpowiedzi, a na koniec tworzy się ranking. Jak dobrze znasz drużynę? Sprawdź się! 

Efekty współpracy ze Sportigio

Uruchomienie FanApp to efekt współpracy z firmą Sportigio, która dba o sferę digital. Pierwszym efektem było uruchomienie strony internetowej ponad rok temu. Dzięki naszemu partnerstwu FanApp będzie uzupełniany o kolejne funkcje, a my możemy zapewnić, że to nie koniec efektów współpracy.

Już teraz możemy zdradzić, że w tym sezonie z funkcjonalności platformy Sportigio skorzystają nasi partnerzy biznesowi. Do projektu dołączają sprawdzone marki z rożnych dyscyplin sportu, jak choćby piłkarska Jagiellonia Białystok, która dolączyła do projektu kilka tygodni temu.

Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Można ją również dodać do ekranu głównego.

Bezpośredni adres:

www.aniolytorun.pl/fan

Udostępnij
 
© SPORTIGIO 2024